pl flagen flag
 
menu
NeuwareSaleMarken
Hilfe
• 
Kontakt
• 
Anmelden
Currently polish only
Übersetzung im Gange. Entschuldigung für die Unannehmlichkeiten.

Nasze mocne strony

wysyłamy od ręki Wszystkie towary widoczne na stronie posiadamy w magazynie i wysyłamy je od ręki. Nie musisz czekać aż zamówimy je z drugiego końca świata.
sami mierzymy produkty Sami mierzymy wszystkie produkty. To nie są wartości przepisane z metek. Możesz śmiało porównać te wymiary z posiadanymi już rzeczami.
sami fotografujemy Sami fotografujemy wszystkie produkty. To nie są zdjęcia z katalogów. Możesz mieć pewność, że zdjęcia produktów nie są upiększane.
nie wymagamy rejestracji Nie wymagamy rejestracji. Zamówienie jest jeszcze łatwiejsze i szybsze.
sprawnie pakujemy Nad tym aby z Twoją paczką było wszystko dobrze czuwa nasza załoga i prócz produktów wkłada tam jeszcze serce.
wysyłamy z ups Trasę swojej paczki wysłanej kurierem UPS możesz śledzić w każdej chwili.
paczkomaty Paczki do Paczkomatów doręczane są nawet w soboty.
wysyłka w 24h Dokładamy wszelkich starań, aby paczka wyruszyła do Ciebie w ciągu 24h od potwierdzenia zamówienia.
dostawa w 48h Większość paczek dociera w swoje miejsce w ciągu 48 godzin od zamówienia.
sam wybierasz sposob zapłaty To Ty decydujesz jak zapłacić za zamówione rzeczy, a my gwarantujemy taki sam koszt dostawy bez względu na wybrany sposób zapłaty.
zbierasz promo punkty Kupując w naszym sklepie zbierasz punkty promocyjne. Dzięki temu za przyszłe zamówienia zapłacisz mniej.
łatwy kontakt Od 8:00 do 16:00 czekamy przy telefonie i skype na wypadek gdybyś chciał(a) do nas zadzwonić lub napisać. Przez całą dobę możesz też wysłać do nas email lub odezwać się na facebooku.
możliwość wymiany Jeżeli pomylisz się i wybierzesz zły rozmiar lub produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić i/lub wymienić na dowolny inny produkt z naszego sklepu.
szybkość działania Dokładamy wszelkich starań aby zakupy były szybkie i przyjemne. Sprawne działanie naszych stron zapewnia 5 serwerów.
ekologia Serwerownia, z której korzystamy używa w 100% energii ze źródeł odnawialnych i nie generuje do atmosfery CO2. Jako przyjazna środowisku otrzymała certyfikat TÜV.
na rynku od 94r Sklep istnieje na rynku od 1994 roku. Możesz być pewien, że nie znikniemy jutro wraz z Twoją gwarancją.
wspieramy Wspieramy i promujemy zespoły sportowe, koncerty, wydarzenia oraz młodych artystów i obiecujących sportowców. Podziękowania i wyróżnienia.
andegrand.pl Prowadzimy i w całości utrzymujemy portal tematyczny andegrand.pl.
99% zadowolonych klientów Jeżeli jeszcze się wahasz - zobacz co myślą o nas inni klienci. Opinie klientów.

Kontakt
email: shop@skate-europe.com
skype: skate-europe

Adresse
payment method Copyright © 1995-2019 by Andegrand.pl & skate-europe.com.