pl flagen flag
 
menu
NeuwareSaleMarken
Hilfe
• 
Kontakt
• 
Anmelden
Currently polish only
Übersetzung im Gange. Entschuldigung für die Unannehmlichkeiten.

Wirtualna wycieczka po skateshopie

Wiemy, że wielu z Was chciałoby zobaczyć jak wygląda sklep andegrand. Wiemy też, że nie wszystkim pozwala na to odległość. Teraz to już nie problem. Dzięki pomocy Google uruchomiliśmy wirtualną wycieczkę po naszym sklepie.
Prosimy odrobinkę poczekać na załadowanie wycieczki. Zastąpi ona widoczną poniżej mapę.
Aby wejść po schodach należy używać wyświetlanych strzałek.

Wyświetl większą mapę
Na początku było słowo, a słowem był andegrand. Tak właśnie w 1994 roku część klientów naszego sklepu czytała szyld znajdujący się nad naszymi drzwiami - "underground".

Niewielki punkt w centrum Szczecina szybko urósł do rangi symbolu i stał się mekką miłośników rapu i deskorolki. Wiszący nad wejściem szyld „underground” zmienił się na „andegrand”.
Zapotrzebowanie na sprzęt i ubrania rosło z każdym dniem. Co jakiś czas wybijaliśmy ścianę, aby zająć kolejne pomieszczenia w piwnicy, w której mieścił się skateshop. Wspieraliśmy coraz więcej imprez.
Do teamu andegrand dołączył Artur Kaczor Wojtania – jeden z pierwszych skejterów w Polsce. Sklep się rozwijał. W pewnej chwili powierzchnia skateshopu liczyła ponad 600m2 na kilku kondygnacjach, z kilkoma oddzielnymi wejściami. Nie zatrzymywaliśmy się. Wspieraliśmy coraz więcej i rozwijaliśmy się coraz szybciej. Nasze zaangażowanie wiele razy zostało nagrodzone. W 2008 roku przez Money.pl i Wprost zostaliśmy uznani za najlepszy sklep specjalistyczny. Jakiś czas później DC uhonorowało nas symbolem "My DC Crew" i w nasze ręce trafił blat, na którym widniejemy wśród najlepszych europejskich skateshopów, ale wiadomo... najbardziej cieszą najprostsze rzeczy. :) Chcieliśmy być najlepsi i najwięksi. Każda impreza, którą organizowaliśmy była lepsza od poprzedniej. Wychodząc naprzeciw potrzebom cały czas powiększaliśmy asortyment.

Chcieliśmy połączyć jakoś ludzi z całej Polski, którzy mają wspólne pasje. Z pomocą przyszedł rozwijający się wtedy internet. Tak powstał andegrand.pl – mega portal związany z deskorolką i muzyką, oraz internetowy odpowiednik sklepu stacjonarnego - skateshop internetowy skate-europe.com.

W roku 2012 postanowiliśmy wyjść z podziemia i opuściliśmy piwnicę. Obecnie mamy duży sklep stacjonarny, w którym możecie nas odwiedzić. Jest szansa, że wpadniecie na kogoś znanego. ;) Zobacz kto nas odwiedził..
Andegrand

Bohaterów Getta Warszawskiego 24
70-302 Szczecin
POLSKA
tel:(+48) 91 4851246

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 15:00Kontakt
email: shop@skate-europe.com
skype: skate-europe

Adresse
payment method Copyright © 1995-2019 by Andegrand.pl & skate-europe.com.